Opinie

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 
Przed publikacja wpis musi zostać zatwierdzony przez administratora
10 wpisów.
Edyta Edyta napisał/a 16 lipca 2019 o 12:19
Serdeczne podziękowania dla firmy karawan za organizację pogrzebu mojej babci.Bardzo dziekuję Panu który prowadził różaniec.Pełna profesja, wspaniali ludzie.
M.D. M.D. napisał/a 16 lipca 2019 o 12:18
Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej Karawan za piękną i profesjonalną organizację pogrzebu. Firma godna zaufania. Szczególne podziękowania dla pana Krzysztofa za lojalność wobec rodziny Zmarłego. M.D.
Grażyna Dąbrowska Grażyna Dąbrowska napisał/a 16 lipca 2019 o 12:18
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszej Mamusi,Babci i Prababci.W tym wyjątkowo ciężkim okresie otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie.Osobne podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa.To bardzo uczynny i współczujący człowiek.Dzięki jego postawie czuliśmy się nieco lepiej.Jeśli ktoś będzie chciał zorganizować pogrzeb,polecamy Pana Krzysztofa. Grażyna D.z Rodziną z Łęcznej
Agnieszka Agnieszka napisał/a 16 lipca 2019 o 12:18
Pragniemy serdecznie podziękować firmie Karawan za bardzo fachową pomoc przy organizacji pogrzebu żony, mamy i babci. Pracownicy bardzo życzliwi, pomocni w razie potrzeby,a także świetnie i profesjonalnie prowadzący modlitwy,otaczający szacunkiem zarówno do zmarłego jak i wszystkich uczestników pogrzebu. Dziękujemy Rodzina Nowickich
Aleksandra Aleksandra napisał/a 16 lipca 2019 o 12:18
Chcialam serdecznie podziękować ze zorganizowanie pogrzebu mojego brata. Dzięki cudownej organizacji, oraz wsparciu z Państwa strony przetrwalismy ten trudny dla nas dzień.
Tomasz Tomasz napisał/a 16 lipca 2019 o 12:17
Czasami trudno wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach firmy pogrzebowej KARAWAN .Już od samego początku czułem, że jestem w dobrych rękach.W tym wyjątkowo ciężkim okresie otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie .Bardzo im dziękuję zaangażowanie i szacunek, z jaką troską traktują osobę zmarłą i modlitwę. Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego brata składam na ręce Krzysia wyrazy podziękowania od siebie i całej rodziny. T.D.
Kama Kama napisał/a 16 lipca 2019 o 12:17
Polecam firmę, doradzają i pomagają w formalnościach, wszystko wyjaśnią na spokojnie, a przede wszystkim przepięknie prowadzą pogrzeb pamiętając również o modlitwie.
Małgorzata Małgorzata napisał/a 16 lipca 2019 o 12:17
Piękne pożegnanie... tylko dzięki takim ludziom.
Anetta Anetta napisał/a 16 lipca 2019 o 12:16
Dziekuje za szybki kontakt i obsluge. Wiazanka jest pieknie wykonana. Pozdrawiam Anetta
Adam Adam napisał/a 16 lipca 2019 o 12:00
Zakład godny zaufaniu.